Pyramida BLÍŽEJOV pro VAŠE zdraví

Nemoc nastane vždy, když tělu chybí energie

Zmínili se o nás

Zápisky z papírové „knihy návštěv“, kam může přispět každý, kdo nás navštíví a pobyt v pyramidě si na vlastní kůži vyzkouší.

 

Poděkování a výzva

všem tvůrcům pyramid od Egyptských až po současné. A zvláště těm, kteří mají největší podíl na vzniku pyramidy v Blížejově.

 

Účinky pyramid jsou záhadou. Na nás je, abychom pomohli ji objasnit.

 

Každý, kdo má možnost, může v klidu domova posoudit, s jakými problémy do pyramidy vstoupil, jak na něho pobyt v ní zapůsobil – subjektivně uvnitř stavby i po určité době mimo ní, uvést i dobu kterou pro sebe považuje za nejvhodnější. Poznatky můžeme dávat paní Evě v písemné podobě. Měli bychom k nim všichni přístup a mohli je srovnávat se svými.

 

Stali jsme se objeviteli i pokusnými králíky – každý podle svých představ.

 

Díky za to Osudu, Bohu, Přírodě.

 

A pamatujme: „Nic není náhoda, to jen Tvůrce – Stvořitel – chce zůstat inkognito.

J.P.

 


 

Každý pobyt v pyramidě mi přináší nové pocity a zížitky. Zažívám ovbrovské uvolnění, vnímám energii, která mi dodává chuť do života a opět stíhám víc činností než dříve. Vodu, kterou si nechávám v pyramidě „dobíjet“ piji pravidelně a s chutí (je jemnější a chutnější).

Olina K.

Dýšina

 


 

Dnešní první pobyt v pyramidě mi přinesl silný zážitek. Vnímala jsem různé pocity i vize. děkuji a přeji všem hodně zdraví.

M.Š.


 

Pyramida mi velice uvolnila. Poprvé se mi hodně uvolnily emoce. Slavnostně se mi spustily slzy a nastala úleva. Podruhé jsem v naprostém klidu, cítím klid a pohodu, je mi prostě lépe. Pyramido, děkuji.

H.


 

 

Jsem starší žena, které pobyt v PY přinesl velkou úlevu, dokonce i zbavení úniku moči. Spím v klidu a lépe a vydržím celou noc nejít na malou.

babi G.


 

Jsem moc ráda, že už jsem mohla absolvovat tento relax. Je to moc fajn, uvolnila jsem se, na nic nemyslela, pomohlo mi to moc. Doufám, že tato chvíle bude následovat po delší čas – uvolnění + čistá hlava. Ještě jednou moc dějuji a přeji všem lidem hodně zdraví a síly, je to báječné. Děkuji.

 


 

 

Pobyt v pyramidě byl pro mne pokaždé jiný a vždy jsem měla docela jiný pocit. Nikdy jsem nevěřila, že mi „nějaká pyramida“ může pomoci. Dnes jsem tu potřetí a je mě moc dobře po těle i na duši. Díky.

 


 

Byla jsem na pyramidu hodně zvědavá, dnes poprvé jsem vyzkoušela a budu očekávat účinky.

Ivana z Holýšova

 


 

Dnes mi lékař potvrdil zahojení bércového vředu, po 7 týdnech jeho léčby, původně odhadovaný na min. 3 měsíce. Jenže mně pomohl také pobyt v pyramidě k rychlé regeneraci tkání.

Hes, Blížejov